Tak ako Vám vieme ušiť softvér na mieru, vieme sa aj prispôsobiť Vašim potrebám pri využívaní elektronických aukcií. Máme pre Vás viacero variantov od kúpy licencie až po zakúpenie jednej asistovanej aukcie. Záleží len na Vás, ktorý variant si vyberiete...

Pomôžeme Vám pri rozhodovaní!

Ak si nie ste istý, ktorý variant je pre Vás najvhodnejší, označte vyhlásenia, ktoré sa najviac približujú k fungovaniu Vašej firmy a my Vám odporučíme, ktorý variant je pre Vás najzaujímavejší... Viac

Kúpa licencie

Časovo neobmedzená licencia pre 20 používateľov.

Prenájom licencie

Mesačný prenájom licencie vrátane servisných poplatkov za údržbu a aktualizáciu systému pre 20 používateľov s viazanosťou:
• 12 mesiacov
• 24 mesiacov
• 36 mesiacov

Jednorazová asistovaná aukcia

Realizácia prvej asistovanej elektronickej aukcie vrátane technickej podpory dodávateľov zúčastňujúcich sa aukcie a plnej asistencie obstarávateľovi.

Balíky asistovaných aukcií

Možnosť zakúpenia 20 alebo 30 aukcií vrátane technickej podpory dodávateľov zúčastňujúcich sa aukcie a plnej asistencie obstarávateľovi pri prvých 5tich aukciách.

Asistovaný prenájom systému portego aukcie

Mesačný prenájom systému vrátane technickej podpory dodávateľov zúčastňujúcich sa aukcie a plnej asistencie obstarávateľovi pri prvých 5tich aukciách s viazanosťou:
• 12 mesiacov
• 24 mesiacov
• 36 mesiacov

Balíky aukcií

Možnosť zakúpenia 20 alebo 30 neasistovaných aukcií.


Kontaktujte nás!

Close
Chcem vedieť viac o systéme portego aukcie!
Demo verzia ZADARMO!